GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Teservisdelar 16253153
nr 1625 3153
Teservisdelar
11 delar, 1800-tal, bland annat guldkant
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:53:34
30/5 21:13:35
100 kr
31/5 12:23:15